Agenda

Geen evenementen

Fotoarchief

Sponsors

 

bassa

sponsorkliks

rabobank

schilderij wedstrijd

We zijn druk bezig met de organisatie van diverse activiteiten voor ons jubileum. Eén daarvan is een wedstrijd waarin we jullie uitdagen om een schilderij te maken van jouw dorp. Hoe en wat laten we aan jou over: tekenen, schilderen, borduren, houtsnijden etc.

Doe je mee?
Laat je inspireren door de drie dorpen. Het thema is Hoogblokland, Hoornaar en Noordeloos. Dit mag ruim gezien worden, laat je fantasie de vrije loop. Inleveren kan van maandag 4 tot en met vrijdag 15 maart.

De kunstwerken worden tentoongesteld op ons jubileumfeest op zaterdag 23 maart. Een deskundige jury beoordeelt de kunstwerken.
De hoofdprijs is 100 euro.

Inleveren
Inleveren kan, na telefonische afspraak, in:
Hoogblokland bij Gerda van Kuilenburg, Mr. D.C. Goesstraat 2, tel 0183 562190
Hoornaar bij Anne Marie Mollema, Oudendijk 5, tel 06 53423556
Noordeloos bij Marja Wallaard, van Brederodestraat 2, tel 0183 582975


Word lid

Voor 15 euro per jaar worden u en uw huisgenoten lid van onze vereniging